Predstavenie knihy “Mami, oci, bojím sa”

Pandémia koronavírusu zmenila život úplne každému. Vo veľkom zasiahla nielen dospelých, ale aj deti. Pre tie sú ťažké časy omnoho náročnejšie. Ako im vysvetliť, čo sa vlastne deje a prečo musia nosiť rúška? Skvelou pomôckou je kniha Mami, oci, bojím sa, v ktorej sa detská psychologička Petra Arslan Šinková podelila o niekoľko efektívnych rád. Pekné príbehy a ilustrácie pomáhajú deťom pochopiť nielen súčasnú situáciu, ale aj pocity, ktoré cítia.

Originálne, a niekedy aj vtipne, spracované príbehy sa budú páčiť všetkým deťom. Každým jedným prichádza ďalšie dobrodružstvo s novým ponaučením. Dej je zaujímavý a dynamický. K jednotlivým stránkam sa budete pravidelne vracať.

Kniha Mami, oci, bojím sa, je tou najlepšou voľbou pre každého rodiča. Pomôže vám vo výchove a vzdelávaní svojej ratolesti. Jednoduchšie sa tak zžijete s detskými pocitmi, čo vám umožní vytvoriť správne a bezpečné prostredie. Veľkou výhodou knihy je najmä to, že ju využijete aj po skončení celej pandémie. Príbehy budú baviť ešte dlhé roky.