Projekty pre materské školy

Fortuna Libri počas jarnej a jesennej sezóny pripravuje pre materské školy špeciálnu ponuku detských kníh. Pedagógovia a rodičia si z nej môžu objednať naše knihy za akciové ceny a škôlky sa môžu zapojiť do súťaže.

Výber našich najlepších titulov

Z portfólia vydavateľstva každoročne vyberáme knižné tituly, ktoré považujeme za najvhodnejšie pre škôlkarov. Tieto knihy materským školám ponúkame za výnimočné ceny. Dúfame, že naša ponuka splní očakávania učiteľov a zároveň poteší deti. Knižnú ponuku obohacujeme aj o doplnkové produkty (CD, DVD, prípadne hračky) pre škôlkarov aj budúcich prváčikov. Našu ponuku pravidelne obnovujeme.

Aktuálna ponuka akciových
kníh pre materské školy

Súťaž pre materské školy Kúp si knihu a vyhraj!

Akcie pre materské školy sú časovo obmedzené. Po ich ukončení zo všetkých zapojených materských škôlok vyžrebujeme 26 výhercov, ktorých odmeníme výhernými balíčkami.

Podmienky súťaže a rozpis cien
Výhercovia v súťaži "Kúp si knihu a vyhraj jeseň 2018"

Radi uvítame vaše podnety a reakcie, prípadne návrhy na možnú spoluprácu. Môžete nás kontaktovať na našej adrese fortuna@fortuna.sk.

 

Projekty pre knižnice a iné kultúrne inštitúcie

Vydavateľstvo Fortuna Libri pripravuje špeciálne ponuky kníh nielen pre materské či základné školy, ale aj pre iné kultúrne a vzdelávacie inštitúcie, či obchodných partnerov, akými sú napríklad materské centrá či knižnice.

Pripravujeme výber titulov šitých na mieru, za výnimočné ceny výber toho najlepšieho, čo sme vydali a čo je vhodné pre konkrétny projekt či požiadavky záujemcov.

Radi uvítame vaše podnety a reakcie, prípadne návrhy na možnú spoluprácu. V prípade záujmu nás môžete kontaktovať na našej adrese fortuna@fortuna.sk.