Krst knihy 77 tradičných receptov

V bratislavskom kníhkupectve Martinus sa v utorok 4. októbra 2017 uskutočnil slávnostný krst knižnej novinky 77 tradičných receptov.

Čítať ďalej →

Článok bol uverejnený 6. 10. 2017

Vynikajúce recepty našich babičiek

Žijeme v období, v ktorom si môžeme vybrať, či máme chuť na sushi alebo mexickú kuchyňu, stačí len zájsť za najbližší roh ulice. V mestách sa podmanivo vznášajú vône rôznorodých kuchýň z celého sveta, a tak naše ústa často okúsia netradičné chute.

Čítať ďalej →

Článok bol uverejnený 27. 9. 2017

Hodiny strachu

Začiatkom septembra vám naše vydavateľstvo prinesie napínavý príbeh Joan, ktorá sa ocitne spolu so svojím malým synom v ohrození života počas návštevy ZOO.

Čítať ďalej →

Článok bol uverejnený 18. 8. 2017

Tajná manželka
Tajná manželka
Aj tentoraz vám naše vydavateľstvo prinieslo skvelú novinku, ktorá oslovila milióny ľudí po celom svete. Začítajte sa do podmanivého príbehu o ruskej veľkokňažnej a anglickej novinárke, ktoré spája jedno z najväčších tajomstiev sveta...

Čítať ďalej →

Článok bol uverejnený 31. 7. 2017

Liečivá sila byliniek

Naše vydavateľstvo pripravilo neoceniteľného pomocníka pre všetkých, ktorí radi využívajú bylinky a ich prírodnú liečivú silu. Kniha by nemala chýbať v žiadnej knižnici.

Čítať ďalej →

Článok bol uverejnený 27. 4. 2017

Panta Rhei Awards

Vo štvrtok 30. marca 2017 o 19.30 h sa v bratislavskej Refinery Gallery uskutočnilo slávnostné odovzdávanie cien Panta Rhei Awards. Knižné ocenenie sa koná už ôsmy rok.

Čítať ďalej →

Článok bol uverejnený 4. 4. 2017

Nedotknuteľné dievča

Práve vychádza náš nový román. Očarí vás svojím podmanivým, dojímavým a nevšedným príbehom o sile ľudského srdca.

Čítať ďalej →

Článok bol uverejnený 28. 3. 2017