Nádielka romantickej literatúry na každý deň

Ak máte radi romantické príbehy plné vášne a nečakaných zápletok, tak ste na správnom mieste. Nechajte sa vtiahnuť do života dvoch kamarátok, ktorých sa život zmení od základov alebo sa ponorte do príbehu dvoch zamilovaných ľudí, ktorí sa nemali nikdy stretnúť.

Požičaný život

Požičaný život

Kniha rozpráva o príbehu dvoch priateľkách v zrelom veku, ktoré naberú odvahu na to, aby začali odznova. Po dlhých tridsiatich rokoch sa náhodou Lena s Oliviou stretnú v letiskovom salóniku. Pri ich rozhovore si obe uvedomia, že sú nespokojné s tým, akým smerom sa uberá ich život, a tak sa rozhodli utiecť z domu aby začali odznova. Spolu nakoniec uzavrú nezvyčajnú dohodu, aby sa pokúsili zahojiť bolestivé rany, ktoré im priniesla minulosť. Spoločnou pomocou chcú začať novú životnú kapitolu a žiť lepší život, a tak si na mesiac vymenia bývanie.

Lena, ktorá je utiahnutá a tichá sa ocitne v modernom byte uprostred rušného veľkomesta. Svetaskúsená Olivia sa ocitne v chate, ktorá sa nachádza v krásnej a tichej prírode. Nenechajte si ujsť príbeh od Ashley Farleyovej: Požičaný život a zistite, či sa Lene a Olivii podarí získať väčší nadhľad na nové prostredia, oprášiť dávne záľuby a vášne alebo sa nakoniec v ich živote nájde niekto, kto im navráti zabudnutú vieru v lásku.

Lavička

Lavička

Kniha popisuje strhujúci ľúbostný príbeh, v ktorom sa dej začína a aj končí na lavičke. Začína sa to na konci začína sa to na lavičke na ktorej sedí žena, ktorá čaká na muža. Pred desiatimi rokmi spolu uzavreli dohodu, že presne na tej lavičke v daný deň stretnutia ukončia svoj ľúbostný príbeh, ktorý sa ťahá už desaťročia alebo ho znovu začnú. Títo dvaja sa nikdy nemali stretnúť a ani sa nemali nikdy do seba zamilovať. Avšak sa to stalo no na dlhý čas sa rozdelili kvôli klamstvám a nešťastným náhodám.

Prečítajte si tento zaujímavý príbeh od Saskii Sarginsovej: Lavička a ponorte sa do príbehu, v ktorom nájdete odpovede na to, či Cat a Sam si znova nájdu k sebe cestu. Či si dvaja zamilovaní ľudia aj napriek intrigám dokážu odpustiť a napraviť svoje chyby a vymazať roky predtým. Zistite, či sa dá naozaj nájsť niečo, čo bolo už dávno stratené.