Knižky pod vianočný stromček? Máme pre vás 3 tipy!

Aj vy to máte u vás doma tak, že bez knižiek by Vianoce ani neboli? Máme pre vás 3 tipy na fantastické knižky pre deti a rodičov! Nech sa páči, inšpirujte sa. Tak napríklad, viete, že aj tchor si môže otvoriť detektívnu kanceláriu? S pomocou prasiatka vyriešia kopu záhad v knižke 10 príbehov detektíva tchora Hektora. Zoznámite sa aj s muškou Fonzínkou, ktorá pri objavovaní sveta kýchnutím nechtiac zhasne lampu. Podarí sa jej túto situáciu napraviť? To sa dozviete v knižke Muška v ružovom pyžame. A na svoje si prídu aj rodičia predškolákov! Na pomoc im prichádza novinka Hravé aktivity pre deti.

10 príbehov detektíva tchora Hektora

10 pripadov detektiva tchora Hektora

Tchor Hektor si otvoril detektívnu kanceláriu. Bol bystrý, v hlave mu to pálilo ako v elektrárni, uvažoval logicky, tak prečo by nemal odhaľovať zločiny? Niektorí sa, ako sám vravel, nedokážu vpratať do kože, treba im preto pomôcť zazipsovať sa do nej. Tých, ktorí náročky ubližujú iným, by mal predsa stihnúť zaslúžený trest! A tak sa tchor Hektor dal do odhaľovania trestných činov. Na pomoc si vzal prasiatko menom Alfonz Klobása. Hektorov asistent síce občas niečo popletie, ale pri vyšetrovaní je detektívovou pravou labkou. Podarí sa im vyriešiť skutočne zložité záhady! Napísala Dana Hlavatá.

Muška v ružovom pyžame

muska v ruzovom pyzame

V malej drevenej chalúpke bývajú lenivé muchy. Nič ich nezaujíma a zo všetkého najradšej spia. Jedného dňa ich zobudí bzukot chrobáka, ktorý sa napcháva slivkovým koláčom. Muška Fonzínka sa vytratí z chalúpky a zje po ňom všetky omrvinky. Zatúži si zalietať, a tak nasleduje svätojánske mušky, ktoré ju privedú k pouličnej lampe. Pri nej si však kýchne a nočný motýľ ju obviní, že lampu sfúkla. Podarí sa Fonzínke nájsť niekoho, kto jej pomôže tento čin napraviť a rozsvieti sa ešte niekedy pouličná lampa? Napísala Monika Nováková.

Hravé aktivity pre deti

hrave aktivity pre deti

Novinka od známej detskej psychologičky Petry Arslan Šinkovej je určená pre predškolákov a pre deti s poruchami učenia v mladšom školskom veku. Aktivity sú zamerané na:

* rozvoj schopností a zmyslov

* stimulačné aktivity na rozvoj schopností

* odstránenie možných príčin porúch učenia

 

V našom e-shope nájdete aj mnoho iných kníh, ktoré potešia vaše deti.