Bedeker Top miesta na Slovensku

Mnoho ľudí si spája spoznávanie nového mesta s útulnou kaviarňou alebo bistrom, kde si chcú oddýchnuť a nasať atmosféru.

Miesto s dobrou kávou, kde možno relaxovať, je veľkým prínosom pre celkový dojem, ktoré v nás navštívené mesto zanechá. Vďaka mnohým zaujímavým kaviarňam a bistrám sa aj Slovensko stáva atraktívnou lokalitou pre návštevníkov, čoho dôkazom je aj táto neobyčajná slovensko-anglická publikácia. Bedeker Top miesta na Slovensku od autorky Simony Budinskej je sprievodcom najlepších kaviarní a bistier, ktoré ponúkajú nielen dobrú kávu, ale aj čosi navyše. Nepatria do siete podnikov, každý nesie vlastnú pečať originality a podpis ľudí, ktorí ich stvorili. Knižka je rozdelená na kraje, v rámci ktorých sú spomenuté nielen tipy na kaviarne, ale i zaujímavé miesta, ktoré sa oplatí navštíviť. Pri pohľade na atraktívne fotografie útulných kaviarní a bistier  ihneď dostanete chuť na šálku dobrej voňavej kávy a sladkého dezertu. Želáme vám príjemné cestovanie a spoznávanie našej úžasnej krajiny (aj) pri šálke kvalitnej kávy.

O autorke

Simona Budinská, zakladateľka a šéfredaktorka obľúbeného on-line projektu Kavickari.sk, vyštudovala katedru žurnalistiky UKF v Nitre. Už počas štúdia na vysokej škole pracovala v rôznych médiách. Po skončení školy prestúpila do týždenníka Nový čas Nedeľa, ktorý je súčasťou najväčšieho vydavateľského domu na Slovensku Ringier. Z bulváru šla priamo do krajšieho sveta reklamy a PR, v ktorom zastrešovala produktovú i korporátnu komunikáciu širokého portfólia viacerých spoločností.  V súčasnosti je na voľnej nohe a ako PR manažérka zastupuje viacerých klientov.