Predstavujeme príbeh ďalšieho Maddoxa

Obľúbili ste si Abby a Travisa? Po úspešných bestselleroch Krásna katastrofa, Chodiaca katastrofa a Nádherná svadba vám teraz predstavujeme Cami a Trenta a ich strastiplnú lovestory v novej knihe Sladké zabudnutie od Jamie McGuireovej.

Nadmieru samostatná Camille „Cami“ Camlinová sa s radosťou vzdala detstva skôr, než sa stihlo skončiť. Pracovala ešte predtým, ako dostala vodičský preukaz, a po prvom ročníku na vysokej sa presťahovala do vlastného bytu.

Cami, barmanke v bare Red Door, neostáva okrem práce a školy čas na nič až dovtedy, kým po roku nemá prvý voľný víkend.

Trenton Maddox, kráľ Východnej univerzity, chodil so spolužiačkami ešte predtým, ako skončil strednú. Chlapci ním chceli byť, dievčatá ho chceli skrotiť, no po tragickej nehode sa jeho život obrátil hore nohami. Odišiel zo školy, aby sa zbavil mučivej viny. Býva u svojho otca vdovca a pracuje na plný úväzok v miestnom tetovacom štúdiu.

Keď si už myslí, že jeho život sa vracia do normálnych koľají, všimne si Cami, ktorá sama sedí za stolom v bare Red Door.

Cami má troch bratov, preto verí, že priateľstvo s Trentom dokáže udržať v čisto platonickej rovine. Keď sa však Maddox zamiluje, miluje naplno – napriek tomu, že vinou Cami sa jeho ťažko skúšaná rodina môže rozpadnúť.

Jamie McGuireová

Žije a píše v mestečku Enid v Oklahome. S manželom Jeffom, ktorý je naozajstný kovboj, vlastnia dvanásťhektárovú farmu, na ktorej chovajú šesť koní, tri psy a mačku. Je absolventkou odboru aplikovaných prírodných vied v rádiografii na Northern Oklahoma College a matka troch detí, autorkou apokalyptického príbehu Ranč na Červenom vrchu a série Providence, ktorá sa stala bestsellerom medzi elektronickými publikáciami.

Jej román Krásna katastrofa (z angl. orig. Beautiful Disaster) sa umiestnil medzi bestsellermi New York Times, rovnako ako jeho pokračovanie Chodiaca katastrofa (z angl. orig. Walking Disaster). Príbeh lásky Travisa a Abby uzatvára Nádherná svadba (z angl. orig. Beautiful Wedding.

V roku 2014 vydala prvý zo série románov o bratoch Maddoxovcoch Beautiful Oblivion. U nás román vyšiel pod názvom Sladké zabudnutie (Fortuna Libri, 2015). V sérii plánuje pokračovať.