Vyšiel román Láska ako z filmuAk máte rady romantické komédie, tento zábavný a príjemný román si určite užijete. Príbeh je totiž ako stvorený pre fanúšičky Bridget Jonesovej!

Hrdinka románu Victorie Van Tiem Láska ako z filmu (z angl. orig. Love like the Movies) si kladie otázku, či má zmysel riskovať bezpečne naplánovaný život pre lákavú, no neistú možnosť viesť šťastný život ako z filmu.

Kenzi Shawová je presvedčená, že svoje životné plány má pod kontrolou: buduje si kariéru ako kreatívna riaditeľka, plánuje rozprávkovú svadbu s fešným snúbencom Bradleym a v krásnom dome mieni vychovávať svoje budúce deti.

Keď sa zrazu objaví Kenzin bývalý priateľ Shane, ktorý jej na vysokej škole zlomil srdce, jej život sa postupne začína odkláňať od pôvodného scenára. Shane sa usiluje Kenzi získať tým, že jej navrhne, aby s ním prežila okamihy z ich obľúbených romantických komédií. Žiada ju, aby mu opäť verila.

Zmenil sa však?

Shanova nezvyčajná požiadavka nielenže obráti jej osobný život naruby, ešte aj hrozí, že príde o prácu.

 

Victoria Van Tiem

Victoria Van Tiem je autorka, umelkyňa, matka dvoch detí, karatistka s čiernym pásom a neochotná opatrovateľka tučného prasiatka Pobbyho.

Keď nepíše, venuje sa jednej zo svojich dvoch najobľúbenejších vecí: dobrej knihe alebo romantickej komédii.