Krst knihy Tučibomba. No a čo?

Dňa 28. novembra 2018 o 15.30 hod. sa v bratislavskom kníhkupectve Panta Rhei na Poštovej ulici uskutočnil krst knižnej novinky Tučibomba. No a čo?.  Podujatím sprevádzal známy moderátor Ján Mečiar a krstným rodičom sa stal divadelný a filmový herec Marko Igonda. Krstilo sa pečenými gaštanmi.

Najnovší román Renáty Názlerovej  je venovaný hlavne moletkám a bacuľkám, ľuďom bez predsudkov, s otvorenou mysľou a veľkým srdcom. Autorka sa snaží poukázať, že krása nepozná vek ani rozmery. Všetky ženy túžia po láske. Ale aj po obdive a uznaní. A všetky ženy si lásku, obdiv a uznanie zaslúžia. Bez ohľadu na ich vek či hmotnosť. „Budem šťastná, ak moje čitateľky pochopia, že krása je predovšetkým o dobrote srdca, láskavosti, pôvabe a sebaúcte.“

Hlavné hrdinky príbehu hľadajú cestu k mužom a ich srdciam. Jedna je ešte veľmi mladá a druhá je zas vo veku, v ktorom už mnohí na lásku neveria. Napriek viacerým rozdielom sa obe zblížia a spoločne nájdu, čo hľadali. Nájdu svoju pravdu o sebe a o živote navôkol. A ukážu vám, že krása nemá presné parametre. Pretože krása je v oku toho, kto sa pozerá.