Hravé knižky pre prvákov a predškolákov

Začiatok školského a škôlkarského roka môže byť náročný ako pre deti, tak pre rodičov. Spoločne strávené chvíle sú však o to vzácnejšie. S knižnými novinkami z vydavateľstva Fortuna Libri sa celá rodina zabaví a aj čosi nové naučí. S opicou Emou deti spoznajú abecedu a naučia sa počítať, zoznámia sa s myškou Emilkou a jej kamarátmi a rozprávkový Herbárik  ich prevedie rozkvitnutou lúkou plnou najrôznejších kvietkov.

 

Abeceda s Emou, Počítame s Emou

Náučné a hravé leporelá, ktoré deti naučia čítať písmenká, rozoznávať čísla a aj počítať. S opicou Emou zažijú dobrodružstvá, kopec zábavy a pomôžu jej vyriešiť rôzne zaujímavé úlohy. Každé leporelo má 16 strán, ktoré zostavila obľúbená autorka detských edukačných kníh Elena Rabčanová.

Leporelá si môžete zakúpiť tu.

 

Objím ma myška

Milá knižka plná priateľstva, ktorú si obľúbia všetky deti. Myška Emilka má veľa kamarátov a najlepšie jej je vtedy, keď ich môže objímať. V jedno ráno však zistí, že jej chuť rozdávať objatia sa kamsi stratila. Podarí sa malej myške a jej kamarátom vyriešiť tento problém?

Knihu Objím ma myška si môžete zakúpiť tu.

 

Herbárik: Príbehy lúčnych kvietkov

Lúky, lesy aj stráne sú domovom obrovského množstva rastliniek. Niektoré majú liečivé účinky, iné očaria svojou krásou, ale nájde sa medzi nimi aj burina. Spoločne vytvárajú obrovské pestrofarebné koberce, na ktorých doslova tancujú včielky. V tejto rozprávkovej knižke vám známa autorka detských kníh Dana Hlavatá predstaví dvadsať rastliniek. O každej z nich sa dozviete aj niekoľko prekvapujúcich zaujímavostí.

Knihu Herbárik: Príbehy lúčnych kvietkov si môžete zakúpiť tu.